Czym się zajmujemy?

logoSerwis procredito.pl powstał w celu ułatwienia klientowi wyboru najlepszego produktu finansowego spełniającego jego oczekiwania. Strona zawiera również przydatne informacje dotyczące finansów oraz definicje poszczególnych zagadnień finansowych. Dzięki współpracy z największymi operatorami produktów finansowych mamy możliwość zaoferować Państwu szeroki zakres produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo min. kredyty gotówkowe przez internet oraz mieszkaniowe, szeroką ofertę pożyczkową, składającą się zarówno z klasycznych pożyczek jak i tzw. chwilówek przez internet oferujących krótki czas spłaty zobowiązania. Kolejny filar naszej działalności to ubezpieczenia, na który składają się zarówno ubezpieczenia komunikacyjne przez internet jak i majątkowe oraz turystyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz porównania jej z ofertą konkurencji. Nie pobieramy żadych opłat od klientów! - rozliczamy się bezpośrednio z instytucjami finansowymi. W zamian otrzymują Państwo naszą pomoc oraz możliwość porównywania poszczególnych ofert. Sam koszt danego produktu finansowego nie różni się w zależności czy wybiorą go Państwo poprzez naszą stronę czy też bezpośrednio od instytucji go oferującej.


Skład serwisu.

tomaszszymaniakinż. Tomasz Szymaniak

Twórca i właściciel serwisu.

Doradca klienta ds. produktów finansowych.

 

 

 

 


Z kim współpracujemy?

 

Partnerzy strategiczni:

 

bbp

 

 

W naszej ofercie między innymi:

aliorbzwbkbphdeutsche bankeurobankinginteligokasa taklink4lions bankbankiermbankmtumillenniumopenfinanceratkasantanderpozyczkasms365smskredythestiavw

 


 

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.