pozyczka-onlineNasz serwis umożliwia bezpośrednie wysłanie wniosku przez internet. Jest to szybka i bezpieczna forma przekazania niezbędnych informacji do instytucji finansowej, której ofertą są Państwo zainteresowani. Nie gromadzimy żadnych danych personalnych ani kontaktowych.

Sam proces wysłania wniosku jest prosty i szybki, wystarczy wybrać konkretną ofertę, która Państwo interesuje a następnie wybrać polecenie "wyślij wniosek" znajdujące się w jej sąsiedztwie. Wysłany wniosek trafia bezpośrednio do weryfikacji danych w nim zawartym oraz możliwości spełnienia ewentualnych wymagań w przypadku niektórych produktów finansowych takich jak np. kredyt czy pożyczka. Następnie przeprowadzana jest ocena wysłanego wniosku oraz kontakt telefoniczny ze strony instytucji finansowej w celu potwierdzenia zainteresowania konkretnym produktem. Na tym etapie uzyskają Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące złożonej oferty oraz uzgodnią szczegóły z nią związane. W każdym momenice można również zrezygnować z oferty w przypadku Państwa wątpliwości. W przypadku potwierdzenia oraz uzgodnienia wszelkich szczegółów oferty, zostaje ona zatwierdzona przez konkretną instytucję finansową a wszystkie dalsze czynności związane z daną ofertą odbywają się za jej pośrednictwem.


 

Polecane oferty:

pożyczka przez internet

Ratka.pl oferuje pożyczki pozabankowe od 1000 do 5000 zł już od pierwszej pożyczki. Okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

przez internet

Zaplo.pl to elastyczne pożyczki online udzielane na kwotę od 1000 do 10 000 złotych do nawet 24 miesięcy. Cały proces odbywa się on-line, bez wychodzenia z domu, decyzja o przyznaniu kredytu jest natychmiastowa. Pożyczki do 5000 złotych nie wymagają zaświadczenia o zarobkach.

chwilówka

Pożyczka gotówkowa Providenta to przede wszystkim szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, stałe raty bez ukrytych opłat oraz elastyczne okresy spłaty. Pożyczka udzielana na kwotę nawet 10 000 złotych, natomiast zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.