pożyczka na dowód osobisty w większości przypadków jest możliwaWielu potencjalnych klientów firm pożyczkowych zastanawia się czy do otrzymania takiego produktu wystarczy tylko dowód osobisty czy też potrzebne będzie dostarczenie dodatkowych dokumentów. Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Wszystko zależy przede wszystkim od tego w jaki sposób zamierzamy uzyskać pożyczkę oraz jak szybko chcemy ją otrzymać. Skupimy się zatem najpierw nad celem wybrania odpowiedniego produktu oraz miejscem gdzie możemy go otrzymać. W pierwszej kolejności nie powinniśmy zwracać uwagi w jaki sposób otrzymamy gotówkę a na samą ofertę i jej szczegóły. Wybór odpowiedniego produktu sprawi, że będziemy z niego zadowoleni a same koszty nie będą wysokie przez co będziemy mogli spokojnie spłacać kolejne raty.

 


Pożyczka na dowód osobisty - Tutaj ją otrzymasz.

Pożyczkę możemy otrzymać za pomocą dowodu osobistego w dwóch przypadkach:

 

  1. Osobista wizyta w oddziale firmy pożyczkowej co może być dla nas problematyczne.
  2. Skorzystanie z oferty pożyczek na dowód przez internet z możliwością wypłaty gotówki na poczcie (czek Giro).

 

Istnieje jeszcze jedna możliwość otrzymania pożyczki na dowód osobisty jednak aby z niej skorzystać musimy posiadać konto bankowe na dane osobowe widniejące w dowodzie osobistym. Jeśli mamy takie konto otrzymanie pożyczki będzie bardzo proste ponieważ aktualnie praktycznie każda większa firma pożyczkowa umożliwia wypłatę gotówki na konto bankowe. Samo konto bankowe w takim przypadku używane jest również jako weryfikacja naszej tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego na konto firmy pożyczkowej zwykle w kwocie ok. 1zł.

Podczas wyboru oferty dla siebie zachęcamy do skorzystania z naszego rankingu pożyczek na dowód przez internet znajdującego się pod tym adresem: https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet

 


Na co uważać podczas wyboru?

Przede wszystkim gdy rozglądamy się za ofertą pożyczkową powinniśmy sprawdzić takie szczegóły jak oprocentowanie, rrso, dodatkowe opłaty czy możliwość opóźnienia spłaty rat, wakacje kredytowe czy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości związane z daną ofertą powinniśmy zapytać się o nie konsultanta danej firmy. Zwykle po wysłaniu samego wniosku kontaktuje się on z nami w celu potwierdzenia zainteresowania produktem a więc właśnie wtedy mamy najlepszą możliwość zapytania o interesujące nas szczegóły. Nie wybierajmy również firm niewiele nam mówiących oraz ofert gdzie nie ma wyszczególnionych informacji na temat oprocentowania czy dodatkowych kosztów. Pożyczka na dowód to produkt skierowany dla osób nie chcących długiego czasu oczekiwania oraz potrzebujących wygody w związku z tym w większości przypadków aby ją otrzymać wystarczy zaledwie oświadczenie o zarobkach oraz bieżących kosztach, nie oznacza to jednak, że taki klient nie zostanie zweryfikowany w takich bazach jak BIK czy BIG.

 


 

Pliki cookies