pozyczka na konto

Bezpieczeństwo naszych danych w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Aktualnie wykorzystanie danych osobowych jest jednym z popularniejszych sposobów na dokonanie przestępstwa. W czasach zinformatyzowanych systemów służących do jak najszybszych jak i wygodnych zakupów, przelewów czy sprzedaży możliwości na wykorzystanie takich danych są olbrzymie.

 

 

 

 

 

Reklama a rzeczywistość. Czy jest tak jak byśmy chcieli?

Wiele banków jak i firm pozabankowych chwali się, że ich produkt uzyskać można w 100% online bez konieczności wizyty w oddziale. Do otrzymania kredytu czy pożyczki ma wystarczyć dowód osobisty oraz ewentualne dodatkowe zaświadczenie bądź nawet samo oświadczenie o uzyskiwaniu dochodów.

Nie do końca jest to jednak prawda. W przypadku banków zazwyczaj aby potwierdzić swoje dane powinniśmy posiadać konto w jakimkolwiek innym banku założonym na swoje dane. Wtedy za pomocą niewielkiego przelewu możemy potwierdzić swoje dane w banku, którym planujemy np. założyć konto. W przypadku firm pozabankowych znanym jeszcze procederem jest konieczność skanu dowodu osobistego (co nie powinno być już stosowane) a w większości również niewielki przelew z konta bankowego. Do samego wniosku powinniśmy dołączyć również podstawowe dane osobowe. Pożyczka przez internet na konto tylko w taki sposób może być bezpieczna pod warunkiem zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń ze strony firmy pozabankowej, banku jak i nas samych przy pomocy aktualnego programu antywirusowego bądź anty malware.

 

Bezpieczne rozwiązanie na pożyczkę na konto.

Polecamy przede wszystkim korzystać tylko ze zweryfikowanych, polecanych i znanych banków jak i firm pozabankowych.

Produkt taki jak pożyczka przez internet na konto jest dostępny na naszym serwisie gdzie znajdą Państwo sprawdzone i aktualne oferty takich produktów. Pamiętajmy jednak aby wystrzegać się skanowania swojego dowodu oraz przesyłania go do innych firm. W takich przypadkach wyciek danych z firmy lub banku może narazić nas na niepotrzebne kłopoty.

 

Pliki cookies