Pożyczki udzielane online cieszą się popularnością wśród Polek i Polaków.  Pożyczamy z wielu bardzo różnych powodów. Na nową pralkę, na wielki remont mieszkania, na zakup samochodu, a nawet na wakacje marzeń. Pożyczki kuszą nas łatwą dostępnością i brakiem żmudnych formalności. Jak znaleźć najlepszą ofertę pożyczki?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Jak znaleźć najlepszą ofertę pożyczki?
  • Na co zwracać uwagę czytając konkretną ofertę pożyczki?
  • Dlaczego warto zwracać uwagę na proponowane kwoty pożyczki?

Nasze prywatne poszukiwania pożyczki online, warto rozpocząć od zbadania naszej zdolności kredytowej. Samodzielne poszukiwania pożyczki warto rozpocząć od poszukania w Internecie rankingu pożyczkowego, który pomoże nam zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi ofertami pożyczek zamieszczonych w Internecie. Warto też sprawdzić czy dostępne są oferty z opcją wakacji kredytowych (https://pozyczko.pl/ ).

Udzielenie pożyczki zależy od?

Pomyślne uzyskanie pożyczki zależy od wielu czynników. Między innymi od pozytywnej oceny zdolności kredytowej i opinii na nasz temat w BIK (to Biuro Informacji Kredytowej). Jeśli posiadamy indywidualne konto bankowe, pożyczkodawca może poprosić o informacje czy nie korzystamy na przykład z usługi debetu na koncie czy karcie kredytowej. Nie bez znaczenia będzie także fakt czy na dłuższą metę nie będziemy, musieli się martwić o spłaty zaciągniętej pożyczki w przewidzianym terminie. W przypadku niespłacania pożyczki w terminie, instytucja finansowa może, zgodnie z umową, żądać od klienta zapłaty większej kwoty. Kiedy już staramy się o kredyt warto pamiętać, że przyznanie pożyczki może potrwać. Jednak nie będzie to długi czas oczekiwania. W zależności od tego, z której instytucji cichemu uzyskać pieniądze, będzie zależało to, ile będziemy czekać na ostateczną decyzję w sprawie pożyczki.

Całkowita kwota pożyczki a rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Całkowity koszt pożyczki to kwota, którą będziemy musieli zapłacić w ramach spłacania pożyczki wraz z wszelkimi kosztami dodatkowymi, jak na przykład prowizja. Stopa oprocentowania nazywana też rzeczywistą to inaczej RSO, które warto śledzić w trakcie procesu porównywania ofert firm pożyczkowych. Obliczanie kredytowanych kosztów jest łatwiejsze, kiedy korzystamy ze specjalnych narzędzi, takich internetowy kalkulator pożyczek.  Sam proces starania się o kredyt czy pożyczkę w Internecie, nie jest trudny, zwykle wystarczy wypełnienie formularza rejestracyjnego. Najczęściej złożenie wniosku trwa kilkanaście minut i musimy podać najważniejsze dane. Pobierana jest zwrotna opłata rejestracyjna w celu uwiarygodnienia się potencjalnego kredytobiorcy.

Jak wygląda udzielenie pożyczki przez Zaplo?

Oferta Zaplo jest bardzo ciekawa, a instytucja pozabankowa udziela pożyczek na korzystnych warunkach. Pożyczki od Zaplo są kolejne po ofertach innych instytucji działających w branży finansowej. Zaplo  proponuje pożyczki na większe kwoty do spłaty nawet przez 3 lata. Wielkość spłaty zobowiązania w miesięcznych ratach jest uzależniona od kwoty kredytu i czasu spłaty zobowiązania. Uzyskanie pożyczki jest łatwe i proste, a pożyczona suma bardzo szybko trafi na nasze konto bankowe. Warto wiedzieć, że Zaplo i inne firmy pożyczkowe są zobowiązane na mocy prawa do przekazywania danych pożyczkobiorców do Biur Informacji Gospodarczej. Przekazanie następuje na podstawie umowy o udostępnianie informacji gospodarczych zawartej przez Pożyczkodawcę z Biurem Informacji Gospodarczej oraz w oparciu o przepisy rozdziału 3 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

 

 

Pliki cookies