potrzebuje gotowki
potrzebuję gotówki

"Witam, pilnie potrzebuję gotówki, jaką ofertę Państwo polecają oraz jak długo będę oczekiwał na wypłatę pieniędzy na konto?"

Dla klientów pilnie potrzebujących gotówki polecamy zapoznać się z rankingiem pożyczek pozabankowych lub kredytów bankowych na naszej stronie . Jest to stale aktualizowana oferta pożyczkowa oraz bankowa znacznie ułatwiająca wybór najlepszego produktu dla siebie.

Nie polecamy konkretnych ofert ponieważ atrakcyjność danego produktu zależy od wymagań konkretnego klienta. Podczas wyboru produktu dla siebie zachęcamy jednak do dokładnej analizy oraz zwrócenia szczególnej uwagi na RRSO czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania oraz dodatkowych kosztów związanych między innymi z opóźnieniem w spłacie czy opłacie za harmonogram czy przypomnienia. Czas oczekiwania na wypłatę gotówki zwykle trwa już od kilku godzin do maksymalnie kilku dni. Wszystko zależy od weryfikacji zdolności kredytowej klienta oraz wpisów w bazach takich jak bik czy big. Dobrym pomysłem w przypadku gdy potrzebujemy gotówki z banku jest zapoznanie się z ofertą produktów bankowych na naszej stronie. Zachęcamy do analizy ofert oraz życzymy zadowolenia z wyboru.

 

 

 

 

 

Różnice pomiędzy ofertą pozabankową a bankową.

Osoba, która potrzebuję gotówki często nie zwraca uwagi na szczegóły oferty, którą wybiera. Należy jednak zawsze dokładnie ją przeanalizować aby nie ponieść niepotrzebnych dodatkowych kosztów.

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że poszczególne oferty potrafią znacznie różnić się wobec siebie a różnica w oprocentowaniu może być znacząca. W związku z tym przy wyborze najgorszej oferty możemy stracić dużą sumę pieniędzy, które mogliśmy przeznaczyć na inne cele. Podczas wyboru sprawdzajmy wszelkie dodatkowe opłaty, które przewiduje produkt przez nas wybrany. Warto zapytać się konsultanta podczas rozmowy o szczegóły takie jak prowizja czy dodatkowe opłaty związane np. z wysyłaniem powiadomień o kolejnej racie czy dodatkowych odsetkach za opóźnienie. Warto również zapytać się o możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania oraz czy istnieje możliwość zmiany wysokości raty bądź opóźnienia jej spłaty w przypadku gdy będziemy mieli z tym problem. 

 

 

Pliki cookies