pieniądze od ręki

"Gdzie otrzymam pieniądze od ręki?"

 

Pieniądze od ręki otrzymamy zwykle w przypadku gdy posiadamy dobrą historię kredytową oraz brak zaległości w spłatach i innych zadłużeń. W tym przypadku praktycznie każda instytucja finansowa udzieli nam tak szybkiego finansowania.

Szybkie finansowanie udzielić może zarówno bank jak i instytucja pozabankowa. Wszystko zależy od naszego wyboru oraz naszej zdolności kredytowej. W przypadku gdy nie jesteśmy pewni naszej zdolności, aby uzyskać szybkie pieniądze dobrym pomysłem może być zainteresowanie się ofertą pozabankową. Firmy pożyczkowe znacznie łagodniej podchodzą do oceny zdolności potencjalnego klienta przez co otrzymanie od tej firmy pieniędzy od ręki jest znacznie prostsze i szybsze. W przypadku gdy nasz wniosek okaże się łatwy w ocenie przez firmę - jego weryfikacja może trwać zaledwie 15 minut a wypłata gotówki może odbyć się w tym samym dniu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rankingami finansowymi na naszej stronie oraz życzymy dobrego wyboru.

 

 

 

 

 

Kiedy otrzymam pieniądze od ręki?

Wnioskując o kredyt czy pożyczkę musimy wiedzieć, że aby szybko otrzymać ten rodzaj finansowania musimy zapewnić wszystkie niezbędne dane osobowe i finansowe wymagane do poprawnego złożenia wniosku.

Do złożenia wniosku będziemy potrzebować aktualny dowód osobisty oraz konto bankowe na własne dane osobowe. Dzięki temu szybko będziemy mogli zweryfikować swoją tożsamość.  Zwykle odbywa się to poprzez przelew niewielkiej kwoty (1 zł) na konto firmy, która potwierdzając zgodność podanych danych z kontem bankowym będzie mogła podjąć dalsze działania związane z oceną zdolności kredytowej. Do oceny zdolności kredytowej uzupełnić musimy informacje na temat aktualnego dochodu, ilości osób na utrzymaniu czy innych zobowiązań finansowych, które aktualnie posiadamy. W niektórych przypadkach konieczne może być również załączenie zaświadczenia bądź oświadczenia o osiąganych dochodach jak i umowa o pracę lub zlecenie. Często weryfikowane są również takie bazy jak BIK czy BIG. Jednak jeśli w przeszłości korzystaliśmy z finansowania takiego jak np. kredyt i nie mieliśmy wcześniej problemów z jego spłatą - uzyskanie takiego finansowania praktycznie od ręki nie będzie dla nas żadnym problemem.