pożyczka na miesiąc

"Czy pożyczka na miesiąc jest dostępna?"

 

Pożyczka na miesiąc jest jak najbardziej możliwa do uzyskania. Możemy ją otrzymać zarówno w formie tradycyjnej pożyczki jak i chwilówki. 

W przypadku tego produktu wiele firm pozabankowych oferuje tzw. darmowe pierwsze pożyczki dla nowych klientów aby zachęcić ich do skorzystania z właśnie ich oferty. Może być to całkiem niezłym rozwiązaniem biorąc pod uwagę fakt, że przy spełnieniu warunków promocji nie poniesiemy żadnych kosztów związanych z udzieleniem pożyczki na miesiąc. Aby wybrać najlepszą ofertę dla siebie polecamy zapoznać się z naszym rankingiem finansowym gdzie bez problemu porównają Państwo najlepsze oferty na naszym rynku przez co z łatwością podejmą najlepszy dla siebie wybór. Wybierając konkretną ofertę zachęcamy dokładnie przeanalizować jej warunki pod kątem dodatkowych opłat i prowizji. Sprawdźmy również kwotę jaką możemy uzyskać wnioskując o finansowanie oraz zapytajmy konsultanta po wysłaniu wniosku o interesujące nas szczegóły oferty. Po wybraniu tego rodzaju produktu spłacić powinniśmy go w miesiąc przez co same odsetki oraz sam koszt nie powinien być dla nas wysoki jednak musimy brać pod uwagę fakt, że jeżeli będziemy opóźniać spłatę - doliczone zostaną odsetki karne oraz dodatkowe koszty.

 

 

 

 

 

Kiedy pożyczka na miesiąc jest warta wyboru?

Wybierając pożyczkę na miesiąc klienci zwykle w najbliższym czasie mają środki na jej spłatę. Niechęć do spłaty zobowiązania w kilku lub kilkunastu ratach sprawia, że taki produkt jest nadal często wybierany przez wielu klientów.

Miesiąc na spłatę może wydawać się krótkim okresem jednak dla wielu osób jest on bardziej opłacalny niż spłata zobowiązania przez dłuższy okres. Przede wszystkim jednorazowa spłata to tylko jednorazowy koszt obsługi finansowania oraz tylko jeden miesiąc spłaty. Wielu klientów decyduje się na taki produkt szczególnie gdy potrzebują gotówki od zaraz lecz ich sytuacja finansowa jest dobra i tylko z powodu kilku problemów nie mogą pozwolić sobie na sfinansowanie określonego celu z własnych środków. W tym przypadku wybór pożyczki na miesiąc najlepiej za darmo i szybka jej spłata może być bardzo atrakcyjnym dla nich rozwiązaniem. Taki rodzaj finansowania nie uzyskamy również z banku przez co większość osób decyduje się właśnie na pożyczki pozabankowe.

 


 

Pliki cookies