pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni

"Pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni - Co to znaczy?"

 

Pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni to specjalnie przygotowana oferta przez firmy pożyczkowe mająca na celu zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z jej usług. 

Ten rodzaj produktu charakteryzuje się specjalnymi warunkami dla nowych klientów. Spełniając warunki promocji, klient pierwszą pożyczkę otrzyma za darmo bez ponoszenia żadnych kosztów a rrso wyniesie równe 0%. Głównym warunkiem jest spłata zobowiązania w terminie bez żadnych opóźnień. W przypadku gdy klient nie wywiąże się z warunków promocji - będzie musiał ponieść koszty tak jak w przypadku normalnej oferty obejmujące prowizję, oprocentowanie oraz inne dodatkowe opłaty. W związku z tym skorzystać z takiej oferty warto gdy mamy pewność, że uda nam się regularnie spłacać zobowiązanie oraz będziemy pamiętać o terminach rat. Wadą takiego rozwiązania jest natomiast stosunkowo niska kwota możliwa do wnioskowania zwykle do kilku tysięcy złotych, chociaż można znaleźć na rynku również oferty z większą kwotą. Aby skorzystać z promocji zachęcamy do zapoznania się z naszym rankingiem finansowym gdzie informujemy również o tego typu promocjach. Życzymy dobrego wyboru oraz zadowolenia z produktu.

 

 

 

 

 

Czy pierwsza pożyczka za darmo to nie oszustwo?

Jeżeli skorzystamy ze sprawdzonej oferty np. korzystając z naszego rankingu - jak najbardziej promocja obowiązuje i spełniające jej warunki otrzymamy pierwszą pożyczkę za darmo.

Przestrzegamy jednak przed korzystaniem z nieznanych ofert często występujących w nachalnych reklamach oraz ulotkach gdzie trudno zweryfikować firmę oraz samo bezpieczeństwo oferty. Korzystając z tego typu produktów pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni może okazać się bardzo nieatrakcyjna a warunki promocji niemożliwe do spełnienia przez co poniesiemy często bardzo duże koszty sięgające nawet setek procent rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Każdą z ofert należy wstępnie zweryfikować a wszelkie nieścisłości konsultować z pracownikiem firmy pożyczkowej po wysłaniu wniosku. Zachowując względy bezpieczeństwa oraz spełniając warunki promocji - na pewno będziemy zadowoleni z wybranej oferty.

 


 

Pliki cookies