Który bank daje pieniądze za założenie konta

"Który bank daje pieniądze za założenie konta?"

Na rynku możemy znaleźć oferty kont bankowych w przypadku których bank po spełnieniu przez nas określonych warunków wypłaci nam premię za założenie konta.

Aby znaleźć ofertę konta bankowego w przypadku którego możemy otrzymać premię - warto skorzystać z rankingu kont przez co nie tylko otrzymamy premię ale również znajdziemy najlepszą ofertę konta z takim bonusem. Musimy wiedzieć, że samo wypłacenie premii wiąże się często z koniecznością spełnienia określonych warunków takich jak wpłata określonej kwoty na rachunek czy wykonanie kilku transakcji wydaną do konta kartą. Nie możemy również na stale określić który bank daje pieniądze za założenie konta ponieważ zwykle są to oferty promocyjne ograniczone czasowo bądź ilościowo. W związku z tym powinniśmy sprawdzić, który bank aktualnie proponuje taką promocję oraz jakie warunki należy spełnić. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem kont bankowych na naszej stronie gdzie znajdą Państwo aktualną ofertę rachunków bankowych oraz bonusy i promocje związane z ich założeniem. Życzymy miłej lektury oraz zadowolenia z wybranej oferty.

 

 

 

 

Premia za założenie konta w banku.

Zwykle kwota samej premii za założenia konta wynosi do 200 zł jednak zdarzają się również promocje z wyższymi stawkami. Przed wyborem określonej oferty sprawdźmy jednak czy mamy możliwość spełniania wymagań banku do wypłacenia premii.

W wielu przypadkach sama premia podzielona jest na dwie części dla których należy spełnić określone warunki. I tak połowę premii możemy otrzymać za wpłatę określonej sumy pieniędzy np. za wynagrodzenie z naszej pracy a drugą połowę za np. wykonanie 5 transakcji kartą bankomatową wydaną wraz z założeniem konta. W przypadku gdy nie spełnimy któregoś z warunku - otrzymamy połowę należnej premii. W związku z tym jeżeli wiemy, że pewnych warunków nie uda nam się spełnić warto zapoznać się z innymi produktami z niższą premią jednak warunkami możliwymi dla nas do spełnienia. Posiadanie własnego rachunku bankowego to nie tylko dodatkowe bonusy ale również obowiązki związane z opłatami za jego posiadanie. W związku z tym gdy wybieramy rachunek dla siebie nie patrzmy tylko na wysokość premii za założenie konta ale również same funkcjonalności produktu.

 

 

Inne promocje związane z rachunkami bankowymi.

Często wybranie konta bankowego nawet bez premii może oznaczać dla nas otrzymanie dodatkowych bonusów związanych z jego założeniem.

W wielu przypadkach banki oferują brak opłat za prowadzenie rachunku czy wydanie darmowej karty bankomatowej. Możemy również stworzyć własną personalizowaną kartę np. z własnym zdjęciem bądź wykonywać darmowe przelewy. W związku z tym jeżeli zamierzamy regularnie korzystać z rachunku bankowego takie rozwiązanie może być dla nas dużo bardziej opłacalne niż wypłacenie bonusu pieniężnego. Często w takich przypadkach wybranie takiej oferty może zwrócić nam się w przeciągu kilku miesięcy. W związku z tym zachęcamy do analizy każdej z oferty pod kątem naszych wymagań.

 

 

Pliki cookies