który kredyt gotówkowy wybraćWybór odpowiedniego kredytu gotówkowego powinniśmy poprzedzić analizą kilku ofert. Znalezienie tej najlepszej ułatwi nasz ranking kredytów gotówkowych.

Wiele osób zastanawia się który kredyt gotówkowy wybrać dla siebie? Podczas analizy poszczególnych ofert powinniśmy zapoznać się z ich szczegółami dotyczącymi oprocentowania czy dodatkowych opłat lub usług. Jednym z ważniejszych czynników, które powinny decydować o naszym wyborze powinno być jak najniższe RRSO czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Za jej pomocą możemy porównać poszczególne oferty pod względem kosztów jakie rocznie poniesiemy za posiadanie takiego kredytu. Również dodatkowe usługi dodawane przez bank do oferty takie jak np. ubezpieczenie mogą podwyższyć jego koszt gdy nie zamierzamy z nich skorzystać. W związku z tym jeśli nie zależy nam na dodatkowych usługach powinniśmy sprawdzić również inne oferty. Często jeżeli korzystamy z oferty banku w którym nigdy wcześniej nie posiadaliśmy żadnego innego produktu zatem nie posiadamy w nim konta bankowego w niektórych przypadkach aby obniżyć koszty możemy skorzystać z założenia konta bankowego w tym banku. W przypadku gdy nie zamierzamy zakładać konta - większość banków tworzy tzw. rachunek techniczny służący do obsługi kredytu. Warto również zapoznać się z ofertą banków w których już mamy konto bankowe - czasem zdarzają się atrakcyjne oferty dla stałych klientów. Sam wybór kredytu gotówkowego ułatwi Państwu nasz ranking kredytów gotówkowych przez co bez problemu znajdą Państwo najlepszą ofertę dla siebie. Zapraszamy do skorzystania oraz życzymy zadowolenia z dokonanego wyboru.

 

 

 

 

Kiedy najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

Wiele osób zastanawia się kiedy najlepiej wziąć kredyt gotówkowy. Zwykle sam czas nie ma znaczenia ponieważ promocje związane z kredytami są ogłaszane zwykle losowo. Zwiększyć szansę na atrakcyjny kredyt możemy przed ważnymi wydarzeniami takimi jak np. święta.

Jednak nie każdy może pozwolić sobie zwlekać do określonego czasu nie mając nawet pewności czy na rynku pojawi się dobra oferta. W związku z tym lepiej nie czekać na pojawienie się lepszej oferty tylko skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych i wybrać najlepszą możliwą ofertę.Nie ma również sensu wybierać oferty z tylko spoglądając na jak najszybszą jej spłatę. W przypadku gdy nasza zdolność nie będzie pozwalać na szybką spłatę najlepszy bank zaproponuje i tak rozłożenie rat na dłuższy okres. Dlatego warto skorzystać z kredytu z dłuższym okresem spłaty i w razie możliwości spłacić go szybciej. 

 


Jak dostać kredyt gotówkowy?

Aby dostać kredyt gotówkowy korzystając z naszego rankingu - wystarczy wysłać wniosek za pomocą przycisku przy konkretnej ofercie. Musimy również spełnić określone warunki postawione przez konkretny bank.

Zwykle podczas weryfikacji wniosku o przyznanie kredytu gotówkowego bank sprawdza zdolność kredytową potencjalnego klienta weryfikujące jego dochód oraz wpisy w bazach dotyczące innych zobowiązań finansowych. Podczas wypełniania wniosku zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych oraz danych do rachunku bankowego. Zwykle musimy podać również informacje na temat uzyskiwanego dochodu oraz osób na naszym utrzymaniu. Musimy podać również kwotę bieżących zobowiązań finansowych takich jak inne kredyty, pożyczki, alimenty itp. Na podstawie wszystkich przekazanych danych bank zweryfikuje naszą zdolność oraz podejmie decyzję o przyznaniu kredytu. To wszystko o tym jak dostać kredyt gotówkowy. Jeszcze łatwiej jest uzyskać pożyczkę pozabankową.  Mamy nadzieję, że wiedzą już Państwo który kredyt gotówkowy wybrać. Zapraszamy do skorzystania z naszego rankingu oraz innych ofert finansowych na naszej stronie.