pożyczka krótkoterminowa przez internetPożyczka krótkoterminowa przez internet to typ pożyczki, który z roku na rok cieszy się wśród klientów coraz zwiększą popularnością.

Wynika to przede wszystkim z tego, że zdecydowana większość wniosków jest akceptowana bez jakichkolwiek przeszkód. Dodatkowym atutem pożyczek krótkoterminowych są bardzo korzystne warunki - zdecydowana większość firm pożyczkowych wszystkim nowym klientom proponuje pierwszą pożyczkę całkiem za darmo. 

 

 

 

 

Pożyczka krótkoterminowa przez internet - kilka wskazówek, o których powinieneś pamiętać.

Pożyczka krótkoterminowa przez internet uznawana jest przez ekspertów za rozwiązanie w pełni bezpieczne i korzystne dla klienta.

Każdy klient powinien jednak dokładnie wiedzieć o kilku istotnych kwestiach - dzięki temu zwiększy swoje poczucie bezpieczeństwa. Przede wszystkim należy korzystać wyłącznie z usług firm rzetelnych i sprawdzonych, co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Podczas wnioskowania o pożyczkę trzeba też pamiętać o swoich możliwościach finansowych - dzięki temu uniknie się zadłużenia. 

Wszystkie pożyczki krótkoterminowe przez internet posiadają jeszcze jedną istotną zaletę. Podczas ubiegania się o taką pożyczkę nie jest konieczne dostarczanie zaświadczeń o dochodach. Wszystkie banki każdorazowo wymagają dostarczenia takiego dokumentu. W przypadku firm pożyczkowych procedura wnioskowania jest znacznie uproszczona. Instytucje pozabankowe nie wymagają dostarczania zaświadczeń o dochodach. Jest to bardzo duże udogodnienie dla klientów - zmniejsza ilość formalności i dokumentacji oraz umożliwia uzyskanie świadczenia finansowego tym osobom, które nie posiadają stałego źródła dochodu bądź pracują na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenie. 

 

 

Kto może dostać pożyczkę krótkoterminową przez internet? 

 Warto wiedzieć, że pożyczka krótkoterminowa przez internet dedykowana jest wszystkim osobom, które nagle potrzebują gotówki. Mowa tutaj w szczególności o:

  • osobach pracujących w szarej strefie (tzw. "praca na czarno"),
  • osobach bezrobotnych (na przykład takich, które utrzymują się wyłącznie ze świadczeń socjalnych lub alimentów),
  • osobach, które utrzymują się z umów cywilnoprawnych (umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy z przekazaniem praw autorskich),
  • osobach, których głównym źródłem dochodu nie jest praca (na przykład osoby starsze utrzymujące się z emerytury bądź renty oraz studenci utrzymujący się ze stypendiów bądź alimentów od rodziców).

Jak widać, w praktyce z pożyczek-chwilówek mogą korzystać praktycznie wszystkie osoby, które nie posiadają zadłużenia w rejestrach dłużników. Właśnie dlatego cieszą się one tak dużą popularnością.