najkorzystniejsze pożyczki gotówkoweJeśli mamy przed sobą zaplanowane spore wydatki, na które nie mamy środków to oczywiście zawsze myślimy o wzięciu kredytu gotówkowego.

Zależy nam oczywiście na tym, by znaleźć jak najtańszą ofertę. Chcemy mieć odpowiednią ratę i nie za duże koszty. Warto więc poznać oferty banków, by wybrać najkorzystniejsze pożyczki gotówkowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kredyt gotówkowy w swoim banku

Wiele osób, gdy zaczyna myśleć o kredycie to pierwsze kroki kieruje do banku, w którym ma konto osobiste.

Doradca przedstawia ofertę, z której możemy skorzystać nawet w danym momencie, bez żadnych dodatkowych dokumentów dochodowych. Oczywiście jest to bardzo możliwe, gdyż banki przygotowują dla swoich klientów oferty kredytowe na podstawie obrotów na rachunku. Jeśli mamy stałe wpływy, korzystamy systematycznie z karty to niejako z automatu generuje się nam gotowa oferta. Ale czy na pewno jest to dla nas najkorzystniejsza pożyczka gotówkowa?

Bardzo często lepszą ofertę znajdziemy w innym banku. Dużym plusem jest oczywiście możliwość wzięcia kredytu bez żadnych dodatkowych formalności, ale jeśli zależy nam na tanim kredycie to lepiej sprawdzić ofertę innych banków. Zazwyczaj banki, w których nie jesteśmy klientami będą potrzebowały dokumentów dochodowych, ale w wielu przypadkach wystarczą wyciągi bankowe. Wcale nie musimy ich pobierać w swoim banku, wystarczy wydrukować je z systemu internetowego. Dzięki temu w łatwy sposób potwierdzimy otrzymywane wynagrodzenie.

 

Jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

Jeśli zależy nam, by znaleźć najkorzystniejsze pożyczki gotówkowe to przejrzyjmy oferty wszystkich banków.

Nie musimy wcale wchodzić na strony internetowe każdego banku z osobna. Wystarczy, że skorzystamy z dostępnych porównywarek, które w prosty sposób znajdą najlepszą dla nas ofertę. Wystarczy wpisać kwotę i wysokość raty, którą chcemy płacić lub okres spłaty. Wyskoczy nam pewien ranking, w którym po kolei będą przedstawiane oferty banków.

Wchodząc na ogólne strony dotyczące kredytów znajdziemy również informacje o aktualnych promocjach kredytów. Banki systematycznie próbują przyciągnąć nowych klientów tworząc atrakcyjne oferty kredytowe. I tak np. możemy znaleźć kredyt, w którym nie zapłacimy żadnej prowizji. Oczywiście prowizja to nie jedyny koszt więc musimy również zwrócić uwagę na oprocentowanie i ewentualny wymóg ubezpieczenia kredytu. W takich promocjach możemy najczęściej wnioskować o określone kwoty, ale pozwala to na duże oszczędności. Przy małych kredytach zdarzają się również oferty bez żadnych kosztów.

 

 

Pliki cookies