w jakim banku jest darmowe kontoNiektóre banki w zamian za możliwość utworzenia rachunku i prowadzenia konta wymagają od klientów uiszczenia opłaty początkowej lub dokonywania dodatkowych opłat.

Możemy jednak wybrać taką ofertę, w której nie będziemy zmuszeni do płacenia za otwarcie i korzystanie z rachunku bankowego. Warto zatem dowiedzieć się, w jakim banku jest darmowe konto.

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie szukać darmowych kont bankowych?

Informacje o aktualnych ofertach kont bankowych znajdziemy w rankingach prowadzonych przez portale ekonomiczne. Bazy ofert są aktualizowane co miesiąc, dzięki czemu możemy sprawdzić, jakie aktualnie warunki proponuje nam wybrana placówka.

W jakim banku jest darmowe konto? Korzystną ofertę założenia i prowadzenia bezpłatnego rachunku bankowego proponuje na przykład Nest Bank. Nie wymaga on opłaty ani za otwarcie konta, ani za korzystanie z karty płatniczej. W ramach posiadanego rachunku nie musimy również uiszczać dodatkowych opłat za korzystanie z bankomatów oraz za dokonywanie przelewów internetowych. Nasze konto nie podlega także oprocentowaniu ani miesięcznej opłacie za prowadzenie konta.

Darmowe otwarcie oraz prowadzenie rachunku bankowego oferuje także mBank. Opłata za posiadanie konta oraz wykonywanie przelewów elektronicznych wynosi 0 zł. Darmowe będzie także korzystanie z karty płatniczej, pod warunkiem, że użyjemy jej co najmniej raz w miesiącu dokonując np. transakcji zbliżeniowej podczas zakupów czy opłacając zamówienie ze sklepu internetowego kodem BLIK. Jeśli chodzi o korzystanie z bankomatu, mBank nie pobiera opłaty za wypłacanie gotówki, jeśli jej kwota przekracza 100 zł. W przypadku niższej wartości wypłaty bank zabierze nam 2,5 zł.

 

Konto bankowe za darmo?

Kolejną atrakcyjną możliwość posiadania darmowego konta proponuje IdeaBank. Swoim klientom oferuje darmowe konto oraz bezpłatną kartę, nie pobiera także prowizji za przelewy dokonywane przez Internet.

Za 0 zł możemy także dokonywać pięciu wypłat miesięcznie z bankomatów. Powyżej pięciu transakcji wypłaty zostanie zabrana prowizja od pobieranej kwoty w wysokości 1% wypłacanej gotówki.Wartym uwagi darmowym kontem bankowym jest także Konto 360°, oferowane przez bank Millenium. Opłata za otwarcie i prowadzenie konta wynosi 0 zł. Z kolei jeśli chodzi o korzystanie z karty płatniczej, z naszego konta nie zostanie pobrana żadna opłata, jeśli raz w miesiącu otrzymamy minimum 1000 zł wpłaty z innych banków i jednorazowo w miesiącu użyjemy naszej karty.

Zamiast dodatkowo opłacać posiadany rachunek bankowy, warto zapoznać się z ofertami banków i wiedzieć, w jakich bankach możemy posiadać darmowe konto.

 

 

Pliki cookies