Citi Handlowy karta kredytowa.

karta kredytowa w citi handlowyKrata kredytowa banku Citi Handlowy to jedna z najpopularniejszych kart kredytowych w naszym kraju. Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą?

Przede wszystkim jest to jedna z niewielu ofert tych produktów oferująca tak wiele za tak niewiele. Samo wydanie oraz korzystanie z karty jest darmowe natomiast samo korzystanie może oznaczać dla nas spore oszczędności. Przede wszystkim czeka nas duża ilość rabatów u partnerów banków dzięki czemu możemy np. mniej zapłacić za wizytę w restauracji współpracującej z bankiem. Dla aktywnych klientów zbierających punkty czekają również atrakcyjne nagrody, jest to oferta również dla najszybszych - karta oferuje sporo produktów w przedsprzedaży. Również większość zakupów przez nią wykonaną możemy rozłożyć na wygodne dla nas raty.

 


Karta kredytowa w Citi Handlowym - Oferta i promocje.

Z karty kredytowej w tym banku jak najbardziej opłaca się korzystać. Warto sprawdzać w systemie aktualne promocje i rabaty dzięki czemu oszczędzimy własne pieniądze.

Sama oferta partnerów jak i atrakcyjne promocje sprawdzimy w systemie bankowym praktycznie w każdej chwili np. korzystając z telefonu. Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą..

 

Citi Handlowy

Karta kredytowa Simpliciti

  • Dostęp do przedsprzedaży.
  • Bogata ilość rabatów.
  • Nagrody i niespodzanki.
  • Każda transkacja ponad 100 zł na raty.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o karcie kredytowej w Citi Handlowym.

Sprawdź aktualne opinie na temat karty kredytowej w Citi Handlowym bądź zostaw własną jeśli korzystałeś/aś z tej oferty bankowej.