Citi Handlowy kredyt hipoteczny.

kredyt hipoteczny w citi handlowyKredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym to jeden z najchętniej wybieranych kredytów hipotecznych na rynku. Warto wiedzieć dlaczego opłaca skorzystać właśnie z tej oferty.

Przede wszystkim ofertę charakteryzuje bardzo wysoka dostępna kwota kredytu - aż 3000000 złotych to bardzo dużo jak na oferty banków dla osób fizycznych. Jednocześnie z wysoką kwotą kredytu figuruje bardzo niskie RRSO tej oferty wynoszące zaledwie 3,59% co aktualnie czyni ją jedną z najlepszych na rynku kredytów hipotecznych. Bank finansuje zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego więc bez problemu kupimy również np mieszkanie z rynku wtórnego. Również wstępna decyzja kredytowa jest bardzo szybka i otrzymamy ją w mniej niż tydzień od momentu wysłania wypełnionego przez nas wniosku.

 

parametry produktu
RRSO  3,59%
Kwota kredytu do 3 000 000 zł
Rynek wtórny Tak

 


Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym - Oferta oraz wniosek.

Bank Citi Handlowy aktualnie może zaoferować jedną ofertę kredytu hipotecznego jednak jej warunki powinny okazać się wystarczające dla większości zainteresowanych klientów.

Aby skorzystać z oferty należy wypełnić wniosek przez internet dzięki czemu będziemy mieć możliwość rozmowy z doradcą ds. produktów hipotecznych tego banku. Dzięki temu otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę pod własne wymagania.

 

Citi Handlowy kredyt hipoteczny - aktualna oferta

 

 


Opinie o kredytcie hipotecznym w Citi Handlowy.

Zostaw swoją opinię jeśli korzystasz bądź skorzystałeś/aś z kredytu hipotecznego w Citi Handowym bądź, zapoznaj się z opiniami obecnych klientów tego banku.

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies