Citi Handlowy kredyt hipoteczny.

kredyt hipoteczny w citi handlowyKredyt hipoteczny w banku Citi Handlowym to jeden z najchętniej wybieranych kredytów hipotecznych na rynku. Warto wiedzieć dlaczego opłaca skorzystać właśnie z tej oferty.

Przede wszystkim ofertę charakteryzuje bardzo wysoka dostępna kwota kredytu - aż 3000000 złotych to bardzo dużo jak na oferty banków dla osób fizycznych. Jednocześnie z wysoką kwotą kredytu figuruje bardzo niskie RRSO tej oferty wynoszące zaledwie 3,59% co aktualnie czyni ją jedną z najlepszych na rynku kredytów hipotecznych. Bank finansuje zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego więc bez problemu kupimy również np mieszkanie z rynku wtórnego. Również wstępna decyzja kredytowa jest bardzo szybka i otrzymamy ją w mniej niż tydzień od momentu wysłania wypełnionego przez nas wniosku.

 

parametry produktu
RRSO  3,59%
Kwota kredytu do 3 000 000 zł
Rynek wtórny Tak

 


Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym - Oferta oraz wniosek.

Bank Citi Handlowy aktualnie może zaoferować jedną ofertę kredytu hipotecznego jednak jej warunki powinny okazać się wystarczające dla większości zainteresowanych klientów.

Aby skorzystać z oferty należy wypełnić wniosek przez internet dzięki czemu będziemy mieć możliwość rozmowy z doradcą ds. produktów hipotecznych tego banku. Dzięki temu otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę pod własne wymagania.

 

Citi Handlowy

Kredyt hipoteczny

Kwota kredytu: do 3 000 000 zł

  • Kwota kredytu aż do 3 000 000 zł.
  • Wycenimy twoją nieruchomość na nasz koszt.
  • Możliwość finansowania nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.
  • Wystarczy wypełnić prosty formularz a my skontaktujemy się z Tobą.
  • Super niskie RRSO tylko 3,59% dla przykładu reprezentatywnego.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o kredytcie hipotecznym w Citi Handlowy.

Zostaw swoją opinię jeśli korzystasz bądź skorzystałeś/aś z kredytu hipotecznego w Citi Handowym bądź, zapoznaj się z opiniami obecnych klientów tego banku.