Citi Handlowy pożyczka gotówkowa.

pożyczka gotówkowa citi handlowyPożyczka gotówkowa w banku Citi Handlowy to ciekawa alternatywa dla pożyczek pozabankowych. Wyróżnia ją przede wszystkim niższe oprocentowanie.

Jeśli posiadamy zdolność kredytową warto zainteresować się tą ofertą właśnie ze względu na niższe RRSO wynoszące aktualnie 8,83%. Jest to oferta lepsza niż pożyczki pozabankowe dzięki czemu w przypadku gdy mamy możliwość jej otrzymania - możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Również kwota pożyczki jest znacznie wyższa -  nawet 150 000 złotych z okresem spłaty do 8 lat czyli znacznie więcej niż oferta pozabankowa. Samą pożyczkę możemy również ubezpieczyć a decyzja kredytowa podejmowana jest bardzo szybko. Sam wniosek złożymy przez internet a aby potwierdzić nasze dowody wystarczy wyciąg z naszego konta bankowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego banku.

 

parametry produktu
RRSO 8,83%
Kwota pożyczki do 150 000 zł
Czas spłaty do 8 lat

 


Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy - Oferta i promocje.

Aktualnie bank Citi Handlowy może zaoferować dwa rodzaje pożyczki gotówkowej - tradycyjną oraz konsolidacyjną. Nasz wybór zależy tak naprawdę czego oczekujemy od tego produktu.

Warto zainteresować się jedną z tych ofert jeśli jej warunki są dla nas atrakcyjne. Na pewno warto zapoznać się z aktualnie oferowanymi bonusami do danej oferty, są one czasowo dodawane przez bank do danego produktu.

 

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy - aktualna oferta

 

 


Opinie o pożyczce gotówkowej w Citi Handlowy.

Zostaw własną opinię na temat pożyczki gotówkowej w banku Citi Handlowy bądź zapoznaj się z opiniami aktualnych lub byłych klientów tego banku na temat tego produktu..