Citi Handlowy konto bankowe.

konto bankowe w Citi HandlowymKonto bankowe w Citi Bankowy charakteryzuje się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami dzięki czemu cieszy się sporym zainteresowaniem. Warto wiedzieć kiedy warto z niego skorzystać.

Przede wszystkim korzystając z oferty konta w tym banku możemy stać się posiadaczem karty kredytowej Simpliciti na bardzo atrakcyjnych warunkach oraz otworzyć rachunek oszczędnościowym z niezłym oprocentowaniem. Również oferta samego konta bankowego nie ustępuje konkurencji i po spełnieniu określonych warunków nie zapłacimy za założenie jak i prowadzenie konta bankowego, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz za kartę debetową. Również opłata za kartę kredytową jest darmowa natomiast możemy korzystać z rabatów oraz stać się posiadaczem nagród jeśli aktywnie będziemy z niej korzystać.

 


Rachunek osobisty w Citi Handlowym - Oferta i promocje.

W ofercie tego banku znajdziemy rachunek osobisty na całkiem dobrych dla nas warunkiem. Warto jednak wcześniej sprawdzić warunki darmowego rachunku i zastanowić się czy je spełnimy.

Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z rachunku oszczędnościowego jak i karty kredytowej dzięki której uzyskamy np. bilety na koncert w przedsprzedaży czy zniżki np. na wizytę w restauracji współpracującej z bankiem.

 

Citi Handlowy konta bankowe - aktualna oferta

 

 


Opinie o rachunku osobistym w Citi Handlowy.

Zostaw własną opinię jeśli korzystasz lub korzystałeś/aś z konta bankowego w Citi Handlowym lub zapoznaj się z opiniami innych klientów na temat tej oferty.

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies