mBank - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

mbank oferta opinie promocjemBank jest to bank z kategorii uniwersalnych założony w 1986 roku jeszcze pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

mBank swoją działalność prowadzi nie tylko w Polsce ale również w Czechach oraz Słowacji co może potwierdzać jego wiarygodność w oczach klientów. Aktualnie bank ten obsługuje ponad 5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 20 tysięcy przedsiębiorców. Jest również jednym z kilku banków znajdujących się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym udziałowcem mBanku jest niemiecki Commerzbank posiadający ponad 70% udziałów.


mBank - Oferta oraz Promocje banku.

mBank oferuje wiele produktów finansowych takich jak między innymi konto bankowe, kredyt gotówkowy, kredyt mieszkaniowy czy kredyt konsolidacyjny.

Do ciekawej oferty zaliczyć można między innymi konto bankowe oferujące atrakcyjne bonusy takie jak bonus za otwarcie konta czy za wykonanie konkretnej ilości transakcji w miesiącu.

 

mBank - aktualna oferta

 

 


Opinie o mBank.

Zostaw swoją opinię o mBanku oraz zapoznaj się z aktualnymi komentarzami dotyczącymi produktów tego banku. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą na naszej stronie.

 

Autor serwisu

Tomasz SzymaniakTomasz Szymaniak

Przygoda z moim serwisem trwa nieprzerwanie już od 2016 roku. Przez te lata witryna przeszła wiele mniejszych i większych zmian jednak najważniejsza funkcjonalność - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to zawsze priorytet. Dzięki temu ta witryna wspólnie tworzona przeze mnie oraz wielu moich przyjaciół związanych od lat z finansami, nieprzerwanie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród użytkowników. Dziękuję! 

  • Facebook
  • crunchbase
  • Linkedln

Pliki cookies