Kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych

"Czy istnieje możliwość otrzymania kredytu konsolidacyjnego bez bik dla zadłużonych?"

Kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych jest możliwy do otrzymania jednak niewiele firm decyduje się na jego przyznanie na takich warunkach.

BIK jest to baza za pomocą której większość banków oraz firm pożyczkowych weryfikuje zdolność kredytową potencjalnych klientów. Jej popularność wynika z faktu ,że przedstawia praktycznie większość wiarygodnych danych o klientach dzięki czemu umożliwia skuteczną weryfikację wstępną bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W związku z tym jeżeli posiadamy jakiekolwiek niespłacone zadłużenia takie jak pożyczki online z dużym prawdopodobieństwem widnieją one w biku przez co możemy mieć problem z uzyskaniem jakiegokolwiek finansowania. Istnieją jednak na rynku firmy oferujące kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych bez bik jednak po pierwsze nie tak łatwo je znaleźć a po drugie charakteryzują się one gorszymi warunkami. Problem zadłużenia często dotyczy również klientów posiadających chwilówki, konsolidacja chwilówek w bankach jest trudna i nie wiele z nich decyduje się na przyznanie kredytu dla takich klientów. W takim przypadku zostaje jeszcze oferta firm pozabankowych, które oferują konsolidację chwilówek w swojej ofercie. W naszym rankingu znajdą Państwo zarówno oferty kredytów konsolidacyjnych z banków jak i firm pożyczkowych przez co znajdą najlepszą ofertę dla siebie. Zapraszamy do skorzystania oraz zadowolenia z wybranej oferty.

 

 

 

 

Jaki kredyt konsolidacyjny dla zadłużonego?

W przypadku zadłużenia wybór kredytu konsolidacyjnego niestety jest ograniczony. W większości przypadków należy kierować się w stronę firm pożyczkowych niż banków. Mniejsza ilość zaświadczeń oraz łagodniejsza weryfikacja pozwala na szybsze uzyskanie tego rodzaju finansowania.

Kredyt konsolidacyjny bez bik dla zadłużonych jest również jak najbardziej możliwy w przypadku gdy mamy możliwość wskazania gwaranta z dobrą historią kredytową. W takim przypadku nasza zdolność kredytowa nie ma znaczenia, ponieważ to gwarant wskazuje własne dochody. Dzięki posiadaniu gwaranta możemy dużo łatwiej uzyskać kredyt konsolidacyjny nawet w przypadku gdy posiadamy duże zadłużenie. Jest to również dobry sposób na spłatę chwilówek dużo atrakcyjniejszym produktem pod względem oprocentowania. Kwoty pożyczek konsolidacyjnych z gwarantem zwykle zamykają się w przedziale kilka do kilkudziesięciu tysięcy złotych przez co można spłacić stosunkowy duży dług jednym produktem. Polecamy jednak ten produkt osobom, które są pewne, że posiadając niższe raty będą w stanie spłacić zadłużenie w przeciwnym razie będzie to kolejne powiększenie długu. Jeżeli nie są Państwo w stanie spłacić zadłużenia bądź nie mają możliwości skorzystania z konsolidacji, polecamy pomoc dla zadłużonych na naszej stronie gdzie wypełnią Państwo formularz kontaktowy do firmy zajmującej się pomocą takim osobom.

 

Gdzie dostane kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej?

Wielu klientów zwraca się z zapytaniem "Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej?". Naszym zdaniem jest to możliwe tylko w przypadku posiadania gwaranta dzięki któremu otrzymamy taki kredyt. Nie polecamy ofert z niewiadomego źródła, które mogą zapewnić nam dodatkowe kłopoty.

Przede wszystkim jeżeli chcielibyśmy wnioskować o kredyt bez zdolności powinniśmy zapewnić odpowiedni dochód przez co niektóre firmy pożyczkowe mogą zaakceptować nasz wniosek. W przeciwnym wypadku pozostają tylko oferty z gwarantem bądź skorzystanie z pomocy dla zadłużonych w celu negocjacji zadłużenia bądź wykonania upadłości konsumenckiej. Upadłość konsumencką wykonamy jednak tylko wtedy gdy nie zadłużaliśmy się celowo. Zatem kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej jest możliwy, jednak wybór ofert jest znacznie ograniczony. Zachęcamy do skorzystania z naszego rankingu za pomocą którego znajdą Państwo odpowiednie produkty dla siebie. W przypadku niektórych z nich otrzymać możemy również dodatkowe środki na nasze konto bankowe.

 

 

Pliki cookies