BNP Paribas konto bankowe.

rachunek osobisty bnp paribasKonto bankowe w BNP Paribas jest kontem skierowanym dla wymagających klientów wiedzących czego oczekują od swojego rachunku bankowego. 

Oferta ta charakteryzuje się całkiem dobrymi warunkami dla klienta. Należy do nich między innymi darmowe założenie jak i prowadzenie rachunku bankowego. Również w przypadku karty debetowej wystarczy wykonać jedną transakcję w miesiącu aby korzystać z niej bez żadnych opłat. Również za wypłaty z bankomatów tego banku nic nie zapłacimy dzięki czemu oszczędzimy fundusze na swoim rachunku. Posiadając takie konto możemy również założyć rachunek oszczędnościowym na którym gromadzić będziemy mogli dodatkowe fundusze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 


Rachunek osobisty w BNP Paribas - Oferta oraz promocje.

BNP Paribas od czasu do czasu wprowadza różnego rodzaju promocje związane z założeniem konta w tym banku. Warto je śledzić i korzystać gdy nastąpi taka okazja.

W przypadku tej oferty możemy liczyć na różnego rodzaju premie do konta jednak nie zawsze są one dostępne. Jeśli chcemy założyć konto już teraz możemy liczyć na tradycyjne bonusy takie jak darmowe darmowe założenie i prowadzenie rachunku czy korzystanie z karty debetowej.

 

BNP Paribas - aktualna oferta kont osobistych

 

 


Opinie o koncie bankowym w BNP Paribas.

Zostaw swoją opinię jeśli korzystasz lub korzystałeś/aś z rachunku osobistego w tym banku lub zapoznaj się z opiniami innych użytkowników tego konta.

Pliki cookies