BNP Paribas kredyt firmowy

kredyt firmowyKredyt firmowy w BNP Paribas to oferta skierowana dla przedsiębiorców chcących rozwijać swoją działalność oraz realizować nowe inwestycje.

Produkt ten wyróżnia się wysoką dostępną kwotą nawet 500 000 zł bez zabezpieczeń. Sama procedura przyznania takiego finansowania jest maksymalnie uproszczona a wstępna decyzja o jego udzieleniu bardzo szybka. W związku z tym kredyt firmowy w tym banku jest chętnie wybierany przez wielu przedsiębiorców. Dużą zaletą jest również fakt, że może być on przeznaczony na różne potrzeby przedsiębiorcy więc nie mamy z góry wyznaczonych celów na jakie możemy go przeznaczyć. Po wysłaniu wniosku możemy również porozmawiać z przedstawicielem banku oraz rozwiać wszelkie swoje wątpliwości lub po prostu zrezygnować z oferty. Zachęcamy do zapoznania się z tym produktem.

 

parametry produktu
Kwota kredytu do 500 000 złotych
Bez zabezpieczeń tak
Wstępna decyzja 15 minut

 


Kredyt firmowy w BNP Paribas - oferta i promocje.

W ofercie banku BNP Paribas znajdziemy jeden rodzaj kredytu firmowego jednak jego warunki powinny być wystarczające dla większości przedsiębiorców oraz firm..

Dużą zaletą tego finansowania jest stosunkowo wysoka kwota bez zabezpieczeń - nawet 500 000 złotych na rożne potrzeby naszej firmy. Również sama procedura została bardzo uproszczona ze względu na wygodę.

BNP Paribas - aktualna oferta

 

 


Opinie o kredycie firmowym w BNP Paribas.

Korzystałeś/aś z kredytu firmowego w BNP Paribas? Zostaw swoją opinię na temat tego produktu bądź zapoznaj się z opiniami innych użytkowników na jego temat.