BNP Paribas kredyt hipoteczny

kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny w banku BNP Paribas to jeden z najchętniej wybieranych produktów finansowych służących do zapewnienia środków na własną inwestycję.

Dobre warunki tej oferty sprawiają, że jest ona bardzo popularna wśród młodych jak i starszych klientów. Posiada ona kilka bardzo dużych zalet do których należą między innymi bardzo atrakcyjne RRSO oferty wynoszące zaledwie 3,45% co czyni ją jedną z najlepszych ofert na rynku. Klienci chętnie korzystają również z nawet 15% kwoty kredytu, którą przeznaczyć mogą na dowolny cel. Kredyt hipoteczny to w większości przypadków zobowiązanie finansowe na wiele lat w związku z czym warto wybierać właśnie te najlepsze oferty. Bez wątpienia produkt taki jak kredyt hipoteczny w BNP Paribas należy właśnie do jednej z takich oferty. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

 

parametry produktu
RRSO 3,45%
Kwota kredytu do negocjacji
Karencja w spłacie tak

 


Kredyt hipoteczny w BNP Paribas - Oferta oraz promocje.

Podczas korzystania z kredytu hipotecznego w banku BNP Paribas każdy klient może liczyć na atrakcyjne bonusy zawarte w ofercie.

Aktualnie bank oferuje jeden rodzaj kredytu hipotecznego o atrakcyjnym RRSO wynoszącym 3,45%. Bardzo atrakcyjną zaletą jest nawet 15% kwoty kredytu na dowolny cel, możliwość karencji w spłacie czy nawet 0% prowizji za udzielenie kredytu.

 

BNP Paribas - aktualna oferta

 

 


Opinie o  kredycie hipotecznym BNP Paribas.

Zostaw własną opinię na temat kredytu hipotecznego w BNP Paribas lub zapoznaj się z opiniami innych użytkowników, którzy mieli okazję skorzystać z tej oferty.

 

Pliki cookies