BNP Paribas kredyt hipoteczny

kredyt hipotecznyKredyt hipoteczny w banku BNP Paribas to jeden z najchętniej wybieranych produktów finansowych służących do zapewnienia środków na własną inwestycję.

Dobre warunki tej oferty sprawiają, że jest ona bardzo popularna wśród młodych jak i starszych klientów. Posiada ona kilka bardzo dużych zalet do których należą między innymi bardzo atrakcyjne RRSO oferty wynoszące zaledwie 3,45% co czyni ją jedną z najlepszych ofert na rynku. Klienci chętnie korzystają również z nawet 15% kwoty kredytu, którą przeznaczyć mogą na dowolny cel. Kredyt hipoteczny to w większości przypadków zobowiązanie finansowe na wiele lat w związku z czym warto wybierać właśnie te najlepsze oferty. Bez wątpienia produkt taki jak kredyt hipoteczny w BNP Paribas należy właśnie do jednej z takich oferty. Zachęcamy do zapoznania się z nią.

 

parametry produktu
RRSO 3,45%
Kwota kredytu do negocjacji
Karencja w spłacie tak

 


Kredyt hipoteczny w BNP Paribas - Oferta oraz promocje.

Podczas korzystania z kredytu hipotecznego w banku BNP Paribas każdy klient może liczyć na atrakcyjne bonusy zawarte w ofercie.

Aktualnie bank oferuje jeden rodzaj kredytu hipotecznego o atrakcyjnym RRSO wynoszącym 3,45%. Bardzo atrakcyjną zaletą jest nawet 15% kwoty kredytu na dowolny cel, możliwość karencji w spłacie czy nawet 0% prowizji za udzielenie kredytu.

 

BNP Paribas

Kredyt hipoteczny

Kwota kredytu: do negocjacji

  • Nawet 15% kwoty na dowolny cel.
  • RRSO zaledwie 3,45%.
  • Możliwość karencji w spłacie.
  • Możliwość łączenia celów.
  • Możliwość wyboru stawki referencyjnej.
  • Nawet 0% prowizji za udzielenie kredytu.
  • Refinansowanie do roku wstecz.

Szukasz kredytu lub innego produktu bankowego? Sprawdź nasze zestawienia u góry strony,

lub sprawdź opinie oraz ofertę pozostałych banków:

 

 


Opinie o  kredycie hipotecznym BNP Paribas.

Zostaw własną opinię na temat kredytu hipotecznego w BNP Paribas lub zapoznaj się z opiniami innych użytkowników, którzy mieli okazję skorzystać z tej oferty.