BNP Paribas konto firmowe.

konto firmowe bnp paribasKonto firmowe w banku BNP Paribas to ciekawa oferta skierowana dla przedsiębiorców charakteryzująca się ciekawymi warunkami. 

W przypadku tej oferty możemy liczyć o kilku atrakcjach skierowanych dla przedsiębiorców. Dla nowych firm założenie jak ii prowadzenie rachunku otrzymamy za darmo oraz otrzymamy szeroki pakiet usług dodatkowych z których możemy skorzystać. W przypadku przeprowadzania przelewów za pomocą bankowości internetowej również nie poniesiemy żadnych opłat. Ciekawą opcją jest również możliwość skorzystania z usług księgowości bezpośrednio związanych z naszym kontem. Jest to ciekawa oferta skierowana dla małych i średnich firm. Dobrym rozwiązaniem jest również możliwość skorzystania z kalendarza płatności dzięki czemu na bieżąco będziemy mogli monitorować terminy wpłat od naszych kontrahentów. Za pomocą rachunku będziemy mogli nawet skorzystać z wynajmu długoterminowego samochodu.

 


Konto firmowe w BNP Paribas - Oferta oraz promocje.

Korzystając z konta firmowego w banku BNP Paribas uzyskamy możliwość skorzystania z atrakcyjnych usług dodatkowych oraz innych bonusów.

Zaletą tej oferty w szczególności jest darmowe prowadzenie oraz założenie rachunku w przypadku nowych firm. Warto również zapoznać się z usługami dodatkowymi do konta za których pomocą możemy oszczędzić pieniądze związane z korzystaniem z nich poza kontem bankowym.

 

BNP Paribas - aktualna oferta

 

 

 


Opinie o koncie firmowym w BNP Paribas.

Zapoznaj się z opiniami na temat konta firmowego w BNP Paribas lub zostaw własną w przypadku gdy jesteś lub byłeś/aś użytkownikiem takiego konta..

 

Pliki cookies