BNP Paribas kredyt gotówkowy

kredyt gotówkowy bnp paribasKredyt gotówkowy w BNP Paribas to jeden z najczęściej wybieranych produktów finansowych w tym banku. 

Produkt ten charakteryzuje się uczciwymi warunkami dla klienta i tak RRSO dla tej oferty wynosi 10,43% co jest jedną z lepszych ofert na rynku. Również kwota kredytu wynosząca nawet 200 000 złotych powinna być wystarczająca dla większości zainteresowanych klientów. Czas spłaty tego zobowiązania to nawet 120 miesięcy z wyszczególnieniem, że do kwoty 30 000 złotych będzie to maksymalnie 84 miesiące a więc i tak stosunkowo długo. Ofertę wyróżnia również bardzo szybka decyzja kredytowa wstępnie wydawana przez telefon. Wniosek możemy złożyć przez internet więc możemy zaoszczędzić sporo czasu na niepotrzebne wizyty w oddziale.

 

parametry produktu
RRSO 10,43%
Kwota kredytu do 200 000 zł
Czas spłaty do 120 miesięcy

 


Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - Oferta i promocje.

Aktualnie bank BNP Paribas w swojej ofercie posiada jeden kredyt gotówkowy jednak jego warunki powinny być wystarczające dla większości klientów.

Oferta ta wyróżnia się przede wszystkim bardzo szybką wstępną decyzją kredytową dzięki czemu szybko dowiemy się jaką mamy szansę na uzyskanie tego finansowania. Również czas spłaty jest całkiem atrakcyjny dla większości klientów.

 

BNP Paribas - aktualna oferta kredytów gotówkowych

 

 


Opinie o kredycie gotówkowym w BNP Paribas.

Zostaw swoją opinię o tym produkcie jeśli miałeś/aś okazję z niego skorzystać lub zapoznaj się z opiniami innych użytkowników na temat tego produktu.