Citi Handlowy - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

citi handlowy opinie oferta promocjeCiti Handlowy jest to komercyjny bank wywodzący się z Banku Handlowego w Warszawie powstałego już w 1870 roku. Jest to dziesiąty bank w Polsce pod względem zgromadzonych aktywów.

W 2001 roku miejsce miała fuzja Banku Handlowego w Warszawie wraz z Citibank Polska (wchodzący w skład Citybank N. A. posiadający większość jego akcji). Już od 1997 roku bank ten jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Główna siedziba Banku Citi Handlowy aktualnie znajduje się w Warszawie w Pałacu Jabłonowskich przy Senatorskiej 16.

 

 


Citi Handlowy - Oferta oraz Promocje banku.

Citi Handlowy w swojej ofercie posiada bogatą ofertę produktów bankowych z których wyróżnić można kredyt hipoteczny, kartę kredytową czy konto bankowe.

Szczególną uwagę zwrócić można na karty kredytowe z ratami 0% RRSO, konto bankowe czy kredyt hipoteczny z wysoką kwotą finansowania oraz wyceną i niskim oprocentowaniem.

 

Citi Handlowy - aktualna oferta

 

 


Opinie o Citi Handlowy.

Zapoznaj się z aktualnymi opiniami na temat banku Citi Handlowy oraz zostaw własną jeśli korzystasz bądź w przeszłości zdarzyło się Tobie skorzystać z oferty tego banku.