BNP Paribas - Aktualna Oferta, Promocje oraz Opinie klientów.

bnp paribas opinie oferta promocjeBNP Paribas Polska jest to bank z kategorii uniwersalnych powstały w wyniku fuzji Banku Gospodarki Żywieniowej wraz z BNP Paribas Bank Polski. 

Bank BNP Paribas jest siódmym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. Bank Gospodarki Żywieniowej powstał już w 1975 roku. Aktualnie bank posiada ponad 6000 pracowników oraz obsługuje klientów zarówno indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą. Na świecie BNP Paribas jest największym bankiem detalicznym we Francji posiadający ponad 2200 oddziałów. Jest również sciśle związany z sektorem naftowym. 

 


BNP Paribas - Oferta oraz Promocje banku.

BNP Paribas w Polsce posiada atrakcyjną ofertę wielu produktów bankowych takich jak: kredyt gotówkowy, konto bankowe czy karta kredytowa.

Szczególnie wyróżnić można karty kredytowe z rabatami oraz konta osobiste z atrakcyjnymi promocjami takimi jak darmowa obsługa rachunku czy 0 zł za wydanie karty bankomatowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą banku.

 

BNP Paribas - aktualna oferta

 

 

 


Opinie o BNP Paribas.

Jeśli zdarzyło się Tobie skorzystać z banku BNP Paribas, zostaw swoja opinię na temat jego produktów oraz obsługi. Możesz zapoznać się również z opiniami innych użytkowników.

 

Pliki cookies